تعیین سطح رایگان آیلتس

آزمون تعیین سطح آیلتس

تعیین سطح برای این است که نشان دهد دانش زبان شما در چه سطحی است و باید در چه کلاسی ثبت نام کنید. تعیین سطح روشی استاندارد برای مشخص شدن سطح شما در زبان است و این کار فقط برای کمک به شروع روند بهتر یادگیری شما می‌باشد. چرا که آموزشگاه هیچ شناختی از سطح شما در زبان ندارد و به وسیله ی تعیین سطح رایگان آیلتس به شما و آموزشگاه کمک می شود به این شناخت دست پیدا کنید تا در کلاسی که مخصوص سطح شماست وارد شوید. در یک تعیین سطح استاندارد و دقیق تمامی مهارتهای زبانی اصلی شما سنجیده میشود.

آموزشگاه زبان شکوه برای داوطلبین آزمون تعیین سطح آیلتس رایگان را برگزار می کند. حداکثر3 روز پس از پایان تست نتیجه به شما اعلام می شود. شما به راحتی بعد از شرکت در این امتحان می توانید سطح دقیق خود را در هر 4 مهارت بشناسید و هم چنین بعد از آن می توانید دوره مناسب خود را نیز ببینید. شما میتوانید جهت رزرو آزمون تعیین سطح, شماره خود را از طریق فرم برای ما ارسال کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. همچنین میتوانید از طریق شماره تماس 02191030543 با ما در ارتباط باشید.

مثال : 9121112233

آزمون کتبی تعیین سطح آیلتس

در روز امتحان ابتدا به سوالات Listening سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات Writing پاسخ خواهید داد. در بخش Writing و Reading شما این امکان را دارید که از قسمت های مختلف سوالات شروع به پاسخگویی کنید. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود. زمان تقریبی آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه میباشد.

آزمون شفاهی

تاریخ و ساعت برگزاری بخش Speaking قبل از امتحان کتبی به شرکت کنندگان اعلام می‌شود. زمان تقریبی این آزمون 11 الی 14 دقیقه است که به صورت یک مکالمه با شخصی دیگر برگزار میشود.

4.8/5 - (22 امتیاز)