تصحیح رایتینگ آیلتس

بی‌شک یکی از دغدغه‌های داوطلبان گرامی، علی الخصوص در آزمونهای اخیر آیتلس برگزار شده در ایران، تصحیح رایتینگ آیلتس با توجه به استانداردهای تصحیح اوراق توسط ممتحنین رسمی آزمون آیلتس می‌باشد که با توجه به هزینه بسیار زیاد ثبت‌نام در آزمون آیلتس، تصحیح رایتینگ آیلتس به آسانی میسر نمی‌باشد. مهارت رایتینگ در حال حاضر یکی از دشوارترین مهارت ها از دید متقاضیان میباشد.

 از آنجا که معیار های زیادی در این مهارت تاثیرگذار هستند, در بسیاری از موارد فقط انتقال تکنیک و نکات کلیدی برای نتیجه گیری کافی نیست و متقاضیان نیاز دارند دانش و تکنیک هارا به صورت عملی به کار گیرند. این خدمت این امکان را به متقاضیان می دهد تا از نقاط قوت و ضعف خود را ارزیابی کنند و در آزمون اصلی عملکرد بهتری داشته باشند. آموزشگاه شکوه با درک این موضوع و طراحی سامانه‌ ارسال و تصحیح رایتینگ، مفتخر به ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات آموزشی تصحیح رایتینگ IELTS در ایران به داوطلبان محترم است.

تصحیح رایتینگ آیلتس

روال تصحیح رایتینگ

جهت تصحیح رایتینگ به صورت واضح‌تر با امکان درج کامنت توسط مصحح، صرفاً متون را به صورت تایپ شده و ترجیحا در قالب فایل Word  ارسال فرمایید.
حجم فایل ارسالی نباید بیشتر از 10 مگابایت باشد.
فرایند ، حداکثر طی 2 الی 3 روز کاری انجام خواهد شد.
هزینه : تسک یک 95,000 تومان و تسک دو 140,000 تومان میباشد.

بعد از پرداخت میبایست رایتینگ خود را در واتساپ برای مجموعه ارسال کنید. در صورتی که به واتساپ دسترسی نداشته باشید میتوانید فایل خود را به ایمیل support@shokouhacademy.com ارسال کنید.
تصحیح رایتینگ آیلتس شامل موارد زیر میباشد
ذکر اشتباهات در حوزه لغات، املاء، گرامر، علامت گذاری و ساختار پاراگراف همراه با اشاره به جایگزین مناسب
ارائه فهرستی از اشتباهات پر تکرار شما
تحلیل صوتی جهت ارتقاء سطح نوشتار
تحلیل صوتی اشکالات از دیدگاه مصحح
تخمین نمره برای هریک از چهار معیار ارزیابی در هر دو تسک
تخمین نمره در آزمون رسمی آیلتس

شما میتوانید درخواست تصحیح رایتینگ خود را از طریق فرم ارسال نمایید و بعد از آن اقدام به پرداخت از طریق درگاه زرین پال نمایید.شما همچنین میتوانید از طریق واتساپ و یا تماس با شماره ها 02191030543 اقدام به ثبت نام کنید.

4.9/5 - (135 امتیاز)