دوره های آموزش زبان انگلیسی برای شرکت ها و سازمان ها

 

دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی برای شرکت ها و سازمان ها در آکادمی شکوه از جمله دوره هایی هستند که برای آموزش کارکنان موسسات و ادارات دولتی و خصوصی در نظر گرفته شده اند تا با شرکت در دوره های جامع آموزش زبان انگلیسی به تقویت مهارت‌های مختلف زبانی به ویژه مهارت گفتاری (Speaking) بپردازند، به طوری که با برنامه ریزی مدون و به کارگیری منابع به روز و استراتژی های نوین آموزشی پس از پیان دوره بتوانند به سطح مطلوب مورد تقاضای واحد آموزش سازمان برسند.

 

هدف اصلی دوره

گفتنی است که در دوره های آموزشی که بهکلام برای افرادی که در سازمان ها و نهاد های مختلف مشغول به کار هستند، علاوه بر تمرکز بر مهارت های اصلی زبان انگلیسی در دوره های عمومی، در صورت نیاز سازمان‌ها و درخواست ایشان به حوزه آموزش با اهداف خاص و در زمینه های تخصصی نیز آموزش داده می شود. به این ترتیب مدیران، پرسنل و کارمندان تحت آموزش مانور زبانی بهتری در حوزه تخصصی خود خواهند داشت

 

تعدادی از دوره‌های تخصصی که بنا به صلاحدید کارفرماها به کارکنان آموزش داده خواهد شد دسته بندی های زیر را شامل می شوند:

 

  • انگلیسی برای مدیران ارشد  (English for Top Managers)
  • انگلیسی برای ارتباط با مشتریان (English for Customer Care )
  • انگلیسی برای واحدهای منابع انسانی (English for Human Resources )
  • انگلیسی برای بازاریابی و تبلیغات (خرید ، فروش بازاریابی و تبلیغات)  (English for Marketing)
  • انگلیسی برای مکالمات تلفنی (English for Telephoning)
  • انگلیسی برای مکاتبات اینترنتی (ایمیل) (English for Emailing)
  • و……………

مشاوره و تعیین سطح رایگان

 

یکی از ویژگی های استفاده از خدمات آموزشی موسسه زبان انگلیسی شکوه بهره مندی از فرصت مشاوره و تعیین سطح رایگان این مجموعه است. مدیران و کارفرمایان محترم می توانند از طریق تماس با ما و یا مراجعه حضوری از مشاوره اساتید زبان انگلیسی ما بهره مند شوند و با توجه به اهدافی که برای پیشرفت مهارت های مربوط به زبان انگلیسی کارکنان خود به صورت عمومی و تخصصی در نظر دارند برای دوره های آموزشی برنامه ریزی کنند.شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

 

 

زمان‌بندی و محل تشکیل کلاس ها

 

زمانبندی دوره های آموزشی زبان انگلیسی برای شرکت ها و سازمان ها با هماهنگی مدیر آن مجموعه صورت می گیرد. اغلب این کلاس ها در دفتر کار شرکت ها و موسسات و پس از پایان ساعات اداری برگزار می شود به گونه ای که اساتید ما در مجموعه شما جهت تدریس به پرسنل حاضر می شوند.

 

 

سیستم سنجش، ارزیابی و گزارش دهی

 

پس از پایان هر ترم آموزشی، آزمون جامع کتبی و شفاهی برگزار می شود گزارش دقیق و مفصل از میزان یادگیری بخش های مختلف زبانی به زبان آموزان و کارفرمایان ارائه می‌شود. میانگین و انحراف معیار کل زبان آموزان نیز در گزارش درج می شود تا زبان آموزان اطلاعات کامل و دقیقی از وضعیت خود و میزان پیشرفت خود در تقویت مهارت هایشان را دریافت کنند.  در پایان هر سطح آزمون جامعی از زبان آموزان به عمل می‌آید که امتحان کتبی و آزمون شفاهی را شامل می‌شود.

 

4.9/5 - (29 امتیاز)