دوزه های حضوری و آنلاین آیلتس

دوره های آنلاین و حضوری آیلتس

هدف اصلی دوره های ما در مرکز آموزش دوره های آیلتس شکوه آشنایی و آمادگی هرچه بیشتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس دربازه زمانی کوتاه است. به‌طوری‌ که هر متقاضی با هر دانش و مهارت زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره موردنظر برساند. مخاطبین دوره های آیلتس عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.مرکز آموزش شکوه با بهره گیری از تجربه و تخصص بهترین مدرسین زبان انگلیسی در این حوزه، کلاس های آموزشی خود را در سه سطح با بهترین کیفیت به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند.

 

کتاب‌ها و منابع دوره آیلتس

منابع اصلی آموزشی در کلاس های آیلتس (IELTS)، جزوه‌های تخصصی دپارتمان آزمون های بین المللی شکوه هستند.این جزوه‌ها از بیشتر از 200 عنوان کتاب معتبر دوره های آیلتس تهیه شده‌اند.منابع بین المللی آیلتس همواره در حال تغییر هستند، این جزوه‌ها نیز ماهی یک بار با توجه به تغییرات منابع بین المللی، به روز رسانی می‌شوند.در کنار جزوه‌های اصلی، از سری کتاب های Cambridge IELTS هم برای ارزیابی مستمر وضعیت شما استفاده می‌شود.

 

دوره Pre-IELTS

این بخش از دوره های آیلتس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS هستند ولی به‌علت ضعف زبانی هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان‌آموزان پس از شرکت در مصاحبه تعیین سطح در یکی از ترم‌های دوره Pre-IELTS قرار می‌گیرند. این بخش دارای اهداف دوگانه است: علاوه‌ بر تقویت مهارت‌های زبانی زبان‌آموزان به‌صورت ضمنی و پیوسته، آنان را با آزمون آیلتس آشنا کرده و سبب ارتقا سطح زبان عمومی آنان نیز می‌گردد.

پیش بینی آموزشی شکوه برای کسانی که سطوح Pre-IELTS را به اتمام می‌رسانند، حصول نمره‌ای درحدود 4.5 در امتحان آیلتس است. همچنین، به زبان‌آموزان توصیه می‌گردد تا پس از به پایان رساندن این سطوح، با شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس یا Mock Test ، نسبت به سنجش سطح زبانی خود در شرایط مشابه شرایط واقعی امتحان، و متعاقبا دریافت مشاوره آموزشی رایگان از تیم‌های آموزش مستقر در واحدهای IELTS بر اساس نتایج آزمون ماک، اقدام نمایند.

 

قبل از ثبت نام چه کارهایی باید انجام شود؟

چنانچه قصد ثبت نام در دوره های آیلتس را دارید میبایست سطح زبانی خود را مشخص کنید. این کار از طریق مکانیزم تعیین سطح انجام میشود. چنانچه در شش ماه گذشته آزمون آیلتس داده اید, نمرات شما ملاک تعیین سطح شما قرار میگیرد.

 
زمان کلاس ها

کلاس ها در 2 شیفت صبح و عصر ( هم در روز های زوج و هم فرد ) برگزار می شود. مدت دوره ها 1 ماه و نیم است.

 

ثبت نام دوره های آیلتس

شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه دوره ها کنید. همچنین میتوانید از طریق واتساپ و یا تماس با شماره های آموزشگاه نیز اقدام به ثبت نام کنید.