وبینار آیلتس

 

آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی است و برای موفقیت در این آزمون بهتر است نکات و موضوعات کلیدی را از  بهترین اساتید آیلتس فرا گرفت. یکی از بهترین راه های رسیدن به  موفقیت و کسب نمره قابل قبول در آزمون آیلتس مرور و جمع بندی نکات، تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز برای آزمون آیلتس از طریق وبینار آیلتس است.

برای اینکه بتوانید در هر مکان و زمانی به نکات کلیدی آزمون دسترسی داشته باشید بهترین راه برنامه ریزی برای شرکت در وبینار آیلتس است.

در وبینار آیلتس شما می‌توانید گرامرهای مورد نیاز برای کسب نمره بالاتر، تکنیک‌های پاسخ دهی به سوالات در مهارت اسپیکینگ، نحوه نوشتن رایتینگ در تسک 1 و تسک 2، انواع سوالات ریدینگ، نحوه  پاسخ دادن به انها، سوالات لیسنینگ و نحوه پاسخ دهی به این سوالات را از بهترین و حرفه ای ترین اساتید آیلتس موسسه زبان سفیر گفتمان فرا بگیرید همچنین با خرید هر وبینار آیلتس شما می توانید بارها و بارها فایل آفلاین شده وبینار ها را مشاهده کرده تا نکات را مرور کرده  و به صورت کامل نکات را در ذهنتان تثبیت نمایید.

 

مزایای استفاده از وبینار آیلتس

  • برگزاری وبینار به صورت آنلاین
  • امکان یادگیری نکات مربوط به چهار مهارت آیلتس در مدت کوتاه
  • صرفه جویی در زمان

     

نحوه شرکت در وبینار

شما به راحتی می توانید از طریق فرم موضوع مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از ثبت اطلاعات مربوطه و انتخاب تاریخ وبینار, در روز و ساعت مورد نظردر وبینار مورد نظرتان شرکت نمایید.

 

انتخاب روز وبینار

 

روز وبینار

امتیاز دهید