آموزش تافل | کلاس تافل

هدف اصلی کلاس تافل که در آکادمی شکوه که به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون تافل است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون تافل توسط حرفه‌ای‌ ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های زبان انگلیسی عمومی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

آموزش تافل

کتاب های دوره TOEFL iBT

منابع اصلی آزمون تافل متعلق به موسسه ETS هستند.

از منابع اصلی این آزمون می‌توان به کتاب‌های Kaplan TOEFL iBT و Barron’s TOEFL iBT و Delta’s Key to the TOEFL iBT اشاره کرد.

تعداد جلسات دوره

به علت خصوصی بودن دوره، تعداد جلسات مورد نیاز برای آمادگی برای آزمون TOEFL iBT بستگی به سطح شما دارد اما به طور معمول و در صورت تناسب دانش زبان انگلیسی شما با نمره مورد نظرتان، دوره تافل 20 جلسه به طول خواهد انجامید.

ویژگی های کلاس تافل شکوه

ویژگی اول آن سرعت کلاس است. به عبارت دیگر از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس تافل حضور دارد سرعت کلاس دو برابر کلاس های گروهی است مشروط بر آنکه زبان آموز به ازای هر جلسه حداقل 2 ساعت در منزل مطالعه کنند.

ویژگی دوم این کلاس تمرکز بر نقاط ضعف زبان آموز است. از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد استاد فقط بر روی نقاط ضعف ایشان تمرکز خواهد کرد.

ویژگی سوم این کلاس ها این است که هر زبان آموز سیلابس اختصاصی بر اساس هدف، مدت زمان، نقاط قوت و ضعف خود را دارد که این امر کاملا از اتلاف وقت زبان آموز جلو گیری خواهد کرد و بازدهی کلاس تافل را به حداکثر خواهد رساند.

قوانین کلاس تافل

  1. هر زبان آموز مجاز است در هر 10 جلسه دو جلسه از کلاس خود را کنسل نماید مشروط بر اینکه 24 ساعت قبل از کلاس به موسسه اطلاع دهد.
  2. زبان آموزان متعهد به حضور در کلاس ها راس ساعت مقرر هستند.
  3.  زبان آموزان متعهد به تسویه شهریه قبل از شروع کلاس ها هستند.
  4. شرط حداقلی حضور در کلاس تافل، داشتن 18 سال تمام و  مدرک دیپلم به بالا است.

پشتیبانی آموزشی

موسسه در کنار سوپروایزرین خود از چندین کارشناس خبره زبان انگلیسی به عنوان پشتیبان آموزشی نیز بهره می برد. وظیفه اصلی پشتیبان آموزشی بر طرف کردن نقاط ضعف زبان آموز است که در امتحانات سوپروایزر ها گزارش کرده اند. به عبارت دیگر پس از امتحان میان ترم و پایان ترم سوپروایزرین لیست زبان آموزانی که نیاز به پشتیبانی و بر طرف کردن نقاط ضعف خود دارند را به پشتیبان های آموزشی ارائه خواهند داد و پشتیبان مربوطه تا برطرف شدن کامل مشکلات زبان آموزان در کنار ایشان خواهد بود. شما هم چنین از طریق واتساپ در طول هفته با مدرس خود در ارتباط هستند و میتوانند تمامی سوالات خود را مطرح کنند.

قبل از ثبت نام چه کارهایی باید انجام شود؟

شما میبایست قبل از ثبت نام کلاس تافل از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوید و سپس اقدام به ثبت نام کنید. چنانچه در سه ماه گذشته آزمون TOEFL داده اید نمرات شما می تواند به عنوان ملاک تعیین سطح شما قرار بگیرد. در غیر این صورت می توانید با استفاده از مکانیسم تعیین سطح به صورت رایگان سطح زبانی خود را شناسایی نمایید.شما میتوانید درخواست تعیین سطح خود را از طریق فرم, واتساپ و یا تماس تلفنی با شماره  02191030543 برای ما ارسال کنید.

ثبت‌نام و مشاوره کلاس تافل

شما میتوانید از طریق فرم زیر درخواست  خود را برای ما ارسال نمایید. همچنین میتوانید هزینه کلاس تافل را به صورت پکیچ های 15 جلسه ای پرداخت نمایید.در موسسه ما هزینه این کلاس از جلسه ای 425 هزار تومان شروع میشود. توجه داشته باشید هزینه کلاس ها برای سطوح مختلف متفاوت میباشد. در صورت هر گونه ابهام در مورد کلاس ها می توانید با شماره  02191030543 تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ سوالات خود را با ما مطرح کنید. همکاران ما در صورت تمایل شما میتوانند ثبت نام را از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهند.

4.9/5 - (49 امتیاز)