کلاس‌ خصوصی آیلتس

کلاسهای خصوصی آیلتس موسسه با هدف هماهنگی کامل با برنامه های زبان آموز و همراهی هرچه بیشتر استاد با ایشان طراحی  شده است. در کلاس خصوصی آیلتس زبان آموز بنا بر نیاز و شرایط خود میتواند روز و ساعت و مدت زمان هر کلاس را تعیین نموده و همچنین نوع کلاس از نظر فشردگی و سرعتی که نیاز دارد را تنظیم نماید.

کلاس آیلتس

مزایای کلاس خصوصی آیلتس 

  • ارتباط قوی تری بین استاد و زبان آموز
  •  اصول رفع اشکال و رسیدگی به مشکلات زبان آموز با سرعت بیشتر
  • شناخت کامل تر از زبان آموز که به استاد کمک میکند شیوه ی مناسب تری را در نظر بگیرد
  •  تقویت چهار مهارت اصلی زبان speaking ،reading ،writing ،listening 
  • صرف زمان کمتر و سرعت بالا در کلاس خصوصی آیلتس
 

 کلاس‌ خصوصی آیلتس مناسب چه کسانی است؟

  • جهت حفظ سلامتی خود تمایلی به حضور در فضاهای پرجمعیت ندارند.
  • تمایل به انتخاب استاد براساس زمان و نیازهای خود دارند..
  • زمان کافی ندارند و می‌بایست زمان کلاس مناسب با زمان‌های آزادشان باشد.
  • نیاز فوری به مدرک زبان جهت مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور و ارتقاء شغلی دارند.
 

قبل از ثبت نام کلاس آیلتس چه کارهایی باید انجام شود؟

شما میبایست قبل از ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوید و سپس اقدام به ثبت نام کنید. چنانچه در سه ماه گذشته آزمون IELTS داده اید نمرات کسب شده شما می تواند به عنوان ملاک تعیین سطح شما قرار بگیرد. در غیر این صورت می توانید با استفاده از مکانیسم تعیین سطح به صورت رایگان سطح زبانی خود را در هر 4 مهارت شناسایی نمایید.شما میتوانید درخواست تعیین سطح خود را از طریق فرم, واتساپ و یا تماس تلفنی برای ما ارسال کنید.

هزینه کلاس خصوصی آیلتس

هزینه کلاس خصوصی آیلتس در موسسات مختلف با هم متفاوت بوده اما به صورت کلی از جلسه ای 400 هزار تومان تا 1 میلیون تومان میباشد. در موسسه ما هزینه این کلاس از جلسه ای 425 هزار تومان شروع میشود. توجه داشته باشید هزینه کلاس ها برای سطوح مختلف متفاوت میباشد. 

ثبت‌نام و مشاوره کلاس آیلتس

شما میتوانید از طریق فرم زیر درخواست  خود را برای ما ارسال نمایید. همچنین میتوانید هزینه کلاس ها را به صورت پکیچ های 15 جلسه ای پرداخت نمایید. در صورت هر گونه ابهام در مورد کلاس ها می توانید با شماره  02191030543 تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ سوالات خود را با ما مطرح کنید. همکاران ما در صورت تمایل شما میتوانند ثبت نام را از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهند.

تدریس خصوصی آیلتس

آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین گام‌ها در راه به دست آوردن گواهینامه‌ی زبان انگلیسی می‌باشد. تدریس خصوصی آیلتس یک راه کار موثر و شخصی‌تر برای آموزش و تقویت مهارت‌های زبانی مورد نیاز برای این آزمون است.

تدریس خصوصی آیلتس به شما امکان می‌دهد تا به صورت فشرده‌تر و به شیوه‌ای تخصصی به تمرین و آموزش مهارت‌های چهارگانه‌ی زبانی، یعنی خواندن، نوشتن، شنیداری و مکالمه بپردازید. این نوع تدریس به شما اجازه می‌دهد که بر روی نقاط ضعف خود تمرکز کنید و به طور دقیق به تقویت آنها بپردازید. همچنین، استفاده از روش‌های تدریس شخصی‌تر به شما کمک می‌کند تا با توجه به نیازهای خاص و سطح زبانی خود، برنامه‌ی آموزشی مناسبی داشته باشید.

تدریس خصوصی آیلتس توسط مربیان و معلمان مجرب و با تخصص در این آزمون ارائه می‌شود. این افراد با تجربه‌ی کافی در امور آموزشی و آشنایی با نکات و تکنیک‌های آیلتس می‌توانند به شما راهنمایی‌های کاربردی ارائه دهند تا در آزمون با موفقیت عبور کنید. در تدریس خصوصی آیلتس، اهمیت ویژه‌ای به تمرین با موارد و سوالات واقعی آزمون داده می‌شود. این نوع تمرین باعث می‌شود شما با ساختار آزمون آشنا شوید و به طور کامل آماده‌تر و اعتماد به نفس‌تر به آزمون بروید.

به طور خلاصه، تدریس خصوصی آیلتس یک فرصت عالی است تا به شکل فعالانه و با تمرکز بر توانایی‌های خاص خود، به تقویت مهارت‌های زبانی و آمادگی برای آزمون آیلتس بپردازید. با تدریس خصوصی، شما می‌توانید به بهترین نحو به اهداف زبانی و تحصیلی خود دست یابید.

4.8/5 - (53 امتیاز)