کلاس خصوصی زبان انگلیسی

امروزه متقاضیان شرکت در کلاس‌ خصوصی زبان انگلیسی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شوند. متقاضیان با انگیزه و نیازهای متعدد به جای شرکت در کلاس‌های عمومی، متقاضی یادگیری زبان انگلیسی در کلاس‌های خصوصی و یا نیمه‌خصوصی به صورت آنلاین یا حضوری هستند. درآکادمی شکوه نیز بنا به افزایش این نیاز آموزشی کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی به‌صورت آنلاین و یا حضوری توسط اساتید مجرب و براساس درخواست دانشجو برگزار می‌گردد.
کلاس زبان

کلاس‌ خصوصی زبان انگلیسی مناسب چه کسانی است؟

 

 • جهت حفظ سلامتی خود تمایلی به حضور در فضاهای پرجمعیت ندارند.
 • تمایل به انتخاب استاد براساس زمان و نیازهای خود دارند..
 • زمان کافی ندارند و می‌بایست زمان کلاس مناسب با زمان‌های آزادشان باشد.
 • می‌خواهند در سطح شهر تردد نکنند، از ترافیک شهر بکاهند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند.
 • نیاز فوری به مدرک زبان جهت مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور و ارتقاء شغلی دارند.
 

نوع و محل برگزاری کلاس‌ خصوصی زبان انگلیسی شکوه

 • محل و نوع برگزاری به انتخاب متقاضی به‌صورت آنلاین و یا حضوری تعیین می‌‎گردد. 
 • در کلاس‌ خصوصی زبان حضوری، کلیه کلاس‌ها در محل آموزشگاه برگزار می‌شود.
 • در کلاس‌های خصوصی زبان حضوری یا آنلاین در محل شرکت یا سازمان، چنانچه متقاضیان مایل به برگزاری کلاس در محل سازمان و یا به‌صورت نیمه‌خصوصی با همکاران خود باشند، می‌توانند در زمان مشاوره درخواست خود را اعلام نمایند.
 

مزایای کلاس‌ خصوصی زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در کلاس‌های انفرادی و نیمه‌گروهی براساس تقویت چهار مهارت اصلی زبان speaking ،reading ،writing ،listening صورت گرفته و از آنجایی که اساتید این دوره‌ها با حساسیت بالا و براساس میزان تجربه و تخصص انتخاب می‌شوند، تمامی نیازهای یک کلاس زبان با صرف زمان کمتر و سرعت بالا در این جلسات برطرف می‌شود.

به طور کلی کلاس‌‎های خصوصی آکادمی شکوه دارای مزیت‌های زیر هستند:

 • در هر ترم از دوره‌های خصوصی یادگیری مکالمه،گرامر و لغات مورد نیاز هر سطح صورت می‎‌گیرد و کلیه تمرین‌های کتابی مورد بحث قرار می‌گیرند.
 • به علت تعداد کم زبان‌آموزان در کلاس های خصوصی و نیمه‌گروهی تعامل بین زبان‌آموزان و استاد تا حد قابل قبولی بالا می‌رود و هر زبان‌آموز زمان بیشتری برای یادگیری و مکالمه و برطرف کردن سوالاتش دارد.
 • در کلاس‌های نیمه خصوصی، زبان‌آموزان می‌توانند مهارت‌‎های مختلف زبانی را با یکدیگر تمرین و تقویت کنند و در مسیر یادگیری با اصلاح اشکالات یکدیگر، نکات بیشتری یاد بگیرند.
 • کلاس‌ خصوصی آنلاین زبان انگلیسی تقریبا تمامی قابلیت‌های کلاس‌های خصوصی حضوری را دارد. محتوای کتاب به‌صورت دیجیتال در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد و نیازی به تهیه کتاب نیست. فقط کافیست در این کلاس‌ها ابزارهای ارتباطی مانند گوشی، تبلت یا کامپیوتر رومیزی به همراه هندزفری در اختیار داشته باشید.
 • در صورتی که کلاس حضوری باشد میبایست کتاب تهیه شود.
 

طول دوره در کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی

پس از انجام تعیین‌ سطح و مشخص شدن سطح زبان‌آموز و بر اساس نیاز سنجی به‌عمل آمده توسط استاد، زمان‌بندی دوره انجام خواهد گرفت. به‌طور مثال طول دوره برای زبان‌آموزی که می‌خواهد بخش خاصی را به صورت تقویتی کار کند، یا یک و یا چند دوره‌ی آموزشی را بگذراند یا … متفاوت خواهد بود و در مشاوره اولیه به دانشجو اعلام خواهد شد تا تصمیم‌گیری نهایی در مورد طول دوره انجام شود

 

ثبت‌نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی

شما میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. همچنین میتوانید هزینه کلاس ها را به صورت پکیچ های 15 جلسه ای پرداخت نمایید. در صورت هر گونه ابهام در مورد کلاس ها می توانید با شماره 02191030543 تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ سوالات خود را با ما مطرح کنید. همکاران ما در صورت تمایل شما میتوانند ثبت نام را از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهند.

شهریه کلاس زبان شکوه

شهریه کلاس زبان شکوه کاملا مقرون به صرفه می باشد و می توانید برای کسب دانش و شرکت در دوره های آیلتس یا آزمون ماک اقدام به ثبت نام فرمایید.

4.9/5 - (29 امتیاز)