درباره ما

قبل از پیدایش شرکت شکوه ایران، دکتر محسن شکوه، موسس این شرکت همواره به دنبال یافتن روشی آسان و در عین حال موثر برای فراگیری زبان برای زبان آموزان کشور عزیزمان ایران بود.سر انجام نهال اولیه این اندیشه درسال 1329 به بار نشست و شرکت شکوه ایران به یکی از اولین مراکز آموزش و توسعه زبان انگلیسی کشور بدل شد. از این روست که ایشان را پدر زبان انگلیسی کشور می نامند.


 موسسه زبان شکوه که در حال حاضر با آموزش دادن زبان انگلیسی به سومین نسل از فرزندان این مرز و بوم یکی از با قدمت ترین موسسات زبان کشور عزیزمان ایران است، همواره اولین موسسه آموزشی در ایران بوده که توانسته استانداردهای بین المللی آموزش و در نتیجه آزمون زبان انگلیسی را در ایران عرضه نماید.


 آموزشگاه شکوه با بهره گیری از مجموعه ای از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریعتر به اهداف خود دست یابند. دوره های فشرده ، خدمات تصحیح رایتینگ ، آزمون های آزمایشی و خدمات مشاوره از جمله خدمات آموزشی ما به متقاضیان می باشد .

اهداف سازمانی آکادمی شکوه

ما در آکادمی شکوه متعهد و مصمم هستیم تا با

  • ارائه مشاوره های کمک آموزشی
  • برگزاری دوره و کلاس های آموزشی
  • برگزاری آزمون های آزمایشی
  • ارائه خدمات و مشاوره برای تحصیل در خارج از کشور

متقاضیان را در برداشتن گام های محکمتر برای ساختن آینده ای بهتر همراهی کنیم.

خدمات آکادمی شکوه

با توجه به اهداف ذکر شده در بالا آکادمی شکوه خدمات زیر را برای شما عزیزان فراهم میکند:

1. دوره های آموزشی IELTS / Toefl / PTE / Duolingo

دوره های آموزشی ای که آکادمی شکوه برگزار میکند در اشکال مختلف مانند دوره های فشرده و خصوصی، کارگاه های آموزشی، دوره های آنلاین، و… هستند. سیستم نظرسنجی ما همواره نظرات شرکت کنندگان را جمع آوری میکند تا بتواند با استفاده نظرات داوطلبان کیفیت کلاسها را تا بالاترین سطح و منطبق با حساسیت و استانداردهای روز جهانی بالا برد.

2. مشاوره های کمک آموزشی

هدف ما در آکادمی شکوه کمک به داوطلبان برای دستیابی به آرزوی آنهاست. یکی از راهکارها مشاوره و راهنمایی داوطلبانی است که نیاز به اطلاعات دقیق و مطابق با نیاز خود دارند. موسسه ما هرروزه توسط باتجربه ترین مشاوران خود جلسات مشاوره حضوری، تلفنی و یا آنلاین ارائه میدهد. مشاوران ما بهینه ترین مسیر دستیابی به نمره را با توجه به شرایط داوطلبان در اختیار آنان میگذارند.

3. برگزاری آزمونهای آزمایشی

آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده آیلتس، آزمونی مطابق با شرایط آزمون آیلتس و با سؤالات استاندارد به صورت حضوری برگزار می‌شود. این آزمون ها که دقیقاً شرایط آزمون اصلی را بازسازی میکنند میتوانند در آمادگی کامل داوطلبان در هنگام حضور در آزمون اصلی نقش مهمی ایفا کنند. بازسازی شرایط آزمون در یک طرف و ارائه نتایج و راهنمایی های مبتنی بر آن از طرف دیگر از جنبه های مثبت آزمون آزمایشی برای داوطلبین است. برای اطلاع بیشتر در مورد آزمون آزمایشی آیلتس لطفا کلیک کنید

.4 مشاوره و خدمات دریافت پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور

مهاجرت های تحصیلی بنا به دلایل گوناگون نقطه عطفی در زندگی اشخاص است و معمولاً مسیر زندگی فرد را به جهت جدیدی تغییر میدهد. چنین تاثیری اهمیت سنجیدن تمامی جوانب ممکن و مربوط به تحصیلات خارج از کشور را پررنگ تر میسازد. پروسه مهاجرت تحصیلی دارای چندین مرحله مهم و متفاوتی است که نیازمند تصمیم گیری های دقیق و درست است. تصمیمهای بدون مطالعه و نادرست میتواند تجربه ای نامطلوب و غیرقابل پیش بینی را مانند اتلاف زمان، از دست دادن فرصت و یا زیانهای مالی و مشکلات اجتماعی شود.

5/5 - (3 امتیاز)